התקנת מערכות תקשורת בבתי עסק

בימינו, בתקופה בה בכל רגע נתון עובר מידע באינסוף מקומות ובין המוני אנשים - נראה לנו, ובצדק, בלתי אפשרי להסתדר ללא מערכות תקשורת בבית או בעסק. בין אם מדובר על מערכת של תקשורת טלפונית - וותיקה ומבוססת, שאפילו היום לא ניתן להסתדר בלעדיה, ובין אם מדובר במערכת תקשורת אינטרנטית - כל בית עסק חייב לוודא שקיימות אלו מערכות התקשורת הטובות והמתקדמות ביותר. מערכת תקשורת טובה ואיכותית דורשת, כמובן, תשתיות חשמל טובות ומהירות; לצורך כך, יש צורך במציאות אנשי מקצוע בתחום אשר יתקינו את המערכת ויוודאו כי מבחינה זו - הכל פועל כמו שריך. מערכת תקשורת טובה היא זו שבעצם תאפשר לבית העסק לפעול בצורה חלקה ותקינה, לתקשר עם אנשים ועסקים אחרים בחוץ וגם תאפשר תקשורת פנים-ארגונית. לצורך כך, כאמור, כדאי לדאוג שבעסק שלכם קיימת מערכת התקשורת הטובה ביותר, שלא רק תאפשר תקשורת מצוינת - אלא תהיה גם יעילה לאורך זמן ואולי אפילו חסכונית בכסף.

שירותי חשמל נוספים מבית אור דולק
חשמלים בשרון

חשמלאי בשרון

חשמלאי זמין בכל אזור השרון

תיקון חשמל

תיקוני חשמל

תיקוני חשמל לכל תקלה לפרטיים ועסקים

תשתיות חשמל

תשתיות חשמל

מספקים שירותי תשתיות חשמל בכל קנה מידה

איך אפשר לוודא תקשורת מצוינת בתוך בית העסק וממנו החוצה?
מרכזיות ip הן דרך מצוינת לוודא שהעסק שלכם יהיה מקושר באופן הכי יעיל שיש. מדובר בטכנולוגיה חדישה יחסית, אשר בעצם מפעילה את התקשורת הטלפונית דרך רשת האינטרנט ולא דרך קווי טלפון "קלאסיים" כפי שהם מוכרים לנו. הקול בשיחה עובר באמצעות האינטרנט והמרכזייה היא וירטואלית, כלומר פועלת ב-"ענן". במילים פשוטות, מרכזיות ip מהוות דרך נוחה עם יתרונות רבים לנהל תקשורת פנים-ארגונית וחוץ-ארגונית, ולעשות זאת ביעילות. ההתקנה של מרכזיות ip פשוטה יחסית, והיא כמובן דורשת תשתיות חשמל – אך מסובכות פחות מאשר בהתקנה מרכזיה רגילה.

מהם היתרונות של מרכזיות ip כאשר משתמשים בהן בעסק?


• התקנה קלה יחסית - בכל מקרה, כאשר מתקינים מערכת תקשורת, לא משנה מאיזה סוג - יש צורך בשירותי חשמל, בין היתר. התקנת מרכזיות ip לרוב תהיה פשוטה יותר מאשר התקנת מרכזיה רגילה, שכן היא אינה דורשת תשתיות חשמל מסובכות.

• ביצוע שינויים בקלות - מרכזיה אשר פועלת דרך "ענן", תהיה פשוטה יותר לשינוי במידת הצורך. זאת בניגוד למרכזיות אנלוגיות (אלה המוכרות מפעם, אך עדיין נמצאות בשימוש), אשר בדרך כלל דורשות החלפת דגם ואפילו תשתית בעת הצורך. מרכזיות ip פועלות בצורה דיגיטלית כמעט לגמרי, ולכן גם ביצוע שינויים נעשה בקלות וללא סיבוכים מיותרים.

• פעולה לטווח ארוך - מרכזיות ip פועלות, לרוב, לאורך זמן - לעתים עד עשר שנים ברציפות. בניגוד למרכזיות "רגילות", אשר דורשות החלפת דגם וחומרה, מרכזיית ip תדרוש עדכון תוכנה בלבד - דבר שיאפשר לה להמשיך ולפעול מבלי להתיישן או לאבד מערכה.

• חסכון כספי - בעת שימוש במרכזיית ip ניתן לערוך שיחות גם לחו"ל או שיחות מרובות משתתפים (למשל כאשר נמצאים בקשר עם ארגון גדול, או כמות גדולה של ספקים). היתרון של מרכזיית ip בכך - הוא ששיחות כאלה זולות משמעותית, ועלותן הפחותה תורמת לחיסכון כספי של העסק ולהתייעלות כלכלית. הסיבה היא פשוטה: כיום, דרך האינטרנט, רבות מהשיחות המבוצעות לחו"ל הינן חינמיות או שקיימת עלות - אך נמוכה משמעותית מאשר שיחה טלפונית דרך מרכזייה רגילה.